O skupině

KDYŽ DĚTI CHODÍ DO ŠKOLKY RÁDY

Pro Hrášky jsme připravili program zaměřený na zdokonalování verbálních dovedností, psychomotoriky a emoční inteligence.

Čas plný her a zábavného vzdělávání trávíme v prostorách rodinného domu se zahradou v Běchovicích. Místo je snadno dostupné autem i vlakem. Nachází se v blízkosti nádraží Běchovice.

Svůj vůz tak můžete nechat zaparkovaný u nás a do práce pokračovat pohodlně vlakem, který vás za 15 minut dopraví na Masarykovo nádraží.

DĚLÁME SKUPINKU JINAK

Zaměřujeme se na děti se zvýšenými vzdělávacími potřebami. Fungujeme ve spojení s odborníky na vývoj dítěte.

Prostory pro dětskou skupinu jsme vybudovali velkoryse. Děti pobývají v připraveném, hygienicky vyhovujícím a antialergenním prostředí.

Uplatňujeme partnerský, empatický a respektující přístup k dětem i jejich rodičům. Jsme trpěliví, nasloucháme, komunikujeme, vysvětlujeme.

Nabízíme individuální konzultace.

Fungujeme i v průběhu letních prázdnin.

NÁŠ TÝM

Petra Kolářová

ředitelka dbající na vysokou kvalitu našich služeb, spoluzakladatelka společnosti MANGROW project, jež je donátorem dětské skupiny

Veronika Hrůzová

vedoucí dětské skupiny, asistent pedagoga a logopedický asistent, zaměřuje se na logopedickou prevenci, didaktické hry a všestranný rozvoj dětí

Dagmar Doudová

pedagožka, která má zkušenosti jako vychovatelka v družině a pracovala také v sociálních službách s mentálně handicapovanými, vystudovala střední pedagogickou školu

Logopedka Petra Novotná

Spolupracujeme se zkušenou logopedkou a speciální pedagožkou Petrou Novotnou. Má 18letou praxi a je členkou Asociace školských logopedů. Svou praxi provozuje v Kamenici - Ládví.

Fyzioland

S dětmi pravidelně cvičíme. Odborníci z kliniky Fyzioland pro ně připravili program zaměřený na fyzioterapii a ergoterapii.

Dentální hygienistka Kateřina Šmehilová

Aby děti měly zoubky v pořádku, dochází k nám dentální hygienistka Kateřina Šmehilová. Ordinuje v KATDENT v Praze 9 - Hloubětíně.

Ilustrátorka Veronika Bors

Autorkou loga a vizuální identity Hrášků je talentovaná ilustrátorka Veronika Bors – autorka značky Veronika Bors Art a Clever Marketplace. Děkujeme!

O MANGROW EDU

Co se skrývá pod slupkou hrášku?

Jsme Petra Kolářová a Radka Báčová. Naše babička Zdenka byla celý život učitelkou v mateřské škole. Vždy nás vedla k samostatnosti, pravdomluvnosti a čestnosti. Byla pokrokovou autorkou mnoha didaktických her. Dala nám do života mnoho. A my nyní chceme její dar dát i dalším dětem – Hráškům. Protože víme, že hra je stejně důležitá jako vzdělání. A že vůbec nejlepší je, když vzdělání je hrou.

Vzdělávacím projektům a pomoci potřebným se v MANGROW věnujeme dlouhodobě. Realizujeme školení pro státní zaměstnance, žáky základních škol, studenty středních a vysokých škol. Nezapomínáme však ani na ty nejmenší. Pro předčasně narozené děti jsme bezplatně realizovali fundraisingovou a marketingovou kampaň, díky níž jsme pro charitu získali více než 6 miliónů korun.

Nyní se v MANGROW edu zaměřujeme na podporu slaďování rodinného a pracovního života. Často se hovoří o nedostatečných podmínkách na trhu práce pro ženy, které se chtějí po mateřské či rodičovské dovolené vrátit k ekonomické aktivitě. Jednou z hlavních bariér je nedostupnost nebo nízká kvalita dětských skupin. Proto jsme založily Hrášky, kteří jsou výběrovou skupinou zaměřenou na děti se zvýšenými edukačními potřebami.